UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ redakcji- przestań jątrzyć!!! Polacy oczy wiście nie napadają na kobiety, nie biją swo Ich partnerek lub żon. Za granicą, gdzie są przecież imigrantami są „aniołkami”, nic złego nikomu nie robią. Jesteście zaślepieni nienawiścią do innych, pychą i cynizmem.