Ależ to były urodziny!

13
14.06.2025
Ależ to były urodziny!
(fot. Paweł Brzeziński)
175 osób ukończyło urodzinową edycję parkrun park Modrzewie Elbląg, pokonując wspólnie dystans 5 km. To drugi wynik w czteroletniej historii cosobotnich spotkań. A było ich już 217. Zobacz zdjęcia.

4. urodziny parkrun park Modrzewie przyciągnęły do Elbląga gości m.in. z Gdyni, Torunia, Świdwina, Częstochowy, Rumi, Malborka, Sztumu i wielu innych lokalizacji. Dopisali również elblążanie i mieszkańcy okolicznych miejscowości. Do frekwencyjnego rekordu zabrakło niewiele ponad 20 osób.

Ależ to były urodziny!
(fot. Magdalena Matysek)

Wolontariusze parkrun przygotowali dla uczestników kilka niespodzianek. Przed rozpoczęciem parkrun w muzyczny nastrój wprowadził ich zespół Windy Team, czyli uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych. Był też urodzinowy tort ufundowany przez władze miasta, a także strefa relaksu po biegu. Swoją obietnicę sprzed kilku miesięcy spełnił też wiceprezydent Piotr Kowal, który również czynnie wziął w biegu na 5 km. A wszystkich dopingował Piekarczyk, w którego wcieliła się jedna z wolontariuszek.

Przypomnijmy, że pierwszy parkrun odbył się w Elblągu 12 czerwca 2021 roku. To idea, obecna w 20 krajach świata. W każdą sobotę tysiące uczestników spotykają się w konkretnych lokalizacjach, by wspólnie przejść, przetruchtać, przebiec dystans 5 km. Udział jest bezpłatny, wystarczy jednorazowa rejestracja. To sposób nie tylko na aktywność na początku weekendu, ale także świetna okazja do budowania fajnych relacji z innymi fanami aktywnego wypoczynku.

red.

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Było super ❤️
(2025.06.14)
Bieg stęsknionych za rozumem albo tortem ?
(2025.06.14)
Rozumiem, że to tak z zazdrości; )
(2025.06.14)
Nie ! Takie pokazówki to nie sport !!!!!
(2025.06.14)
niektórzy co są na zdjęciach to tylko do zdjęć? moze by pobiegali to by schudli; )
(2025.06.14)

info

1  
  14
POKO-Nani, karol Nawrocki wygrał! super dlatego bieg się udał bo wygrał i ludzie tacy zadowoleni...
(2025.06.14)
Ale wiesz ile potrzeba kalorii, żeby schudnąć kilogram. Proszę Cię. Ci ludzie wyprzedzili Ciebie milion razy.. nie tylko kilometrowo
(2025.06.14)
Największe pokazówki to na jasnej górze
Obłudnicy (2025.06.15)
a co to ma wspólnego?!
(2025.06.15)
jak zazdrościsz to trzebało iść biegać i też zjadłbyś torta
(2025.06.15)