A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pytam za co Gelert bierze pensje w szpitalu aż ponad 600 tysięcy złotych. ? To jest niewiarygodne. Za co Krasulski bierze tyle kasy. ?
Szok, to jest prawie 52.000 zł miesięcznie i jeszcze taka wielka premia. Za co? Może Gelert wypowie się na ten temat.
Babcia w laczkach z niewidocznymi oczami, ma się dobrze.
a ja za miesiac na emeryture cale 2400 za 40 lat pracy
Odpowiedź na pytanie zadane w artykule brzmi: Nas w 4 literach!
Opracowanie: Magdalena Partyła
Wczoraj, 5 czerwca (16:40)
▪︎Sąd Okręgowy w Warszawie zarejestrował sprawę pozwu Karola Nawrockiego przeciwko Onetowi o ochronę dóbr osobistych. Termin rozprawy nie został jeszcze wyznaczony.
▪︎Z kolei prywatnym aktem oskarżenia w tej sprawie zajmie się Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa.
w szpitalu pensje podnieśli o 100% i jest ponad 600 tysięcy (około 145 tysięcy euro, to więcej niż w Niemczech)