UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Skoro Miasto szuka wykonawcy dokumentacji na chodnik w ciągu ul. Sobieskiego, to dlaczego Miasto nie pomyślało aby również kompleksowo objąć w tym projekcie i zadaniu także zrujnowanego chodnika po prawej stronie ul. Broniewskiego - od ul. Sobieskiego do ul. Ogólnej ??!!
NadJarem(ek)