UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zniszczono duży odcinek pięknej rzeki, wycięto mnóstwo drzew na mierzei, na tym zbudowano psującego się co chwila bubla. Dodano psujący się co chwila most w Nowakowie. Pozostawiono niewybraną ziemię w korycie rzeki w ilości niewyobrażalnej. ALE pieniążki wzięto całe, Bal na starówce sobie zrobiono. Teraz naiwniaki mówią mi, że ten bubel to sukces. Tak przekop i inne kasodajne inwestycje, to wielki sukces cwaniactwa.