UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

i sto razy bardziej wolę tam wojskowych od tych rzęzących starych latających rzęchów z aeroklubu którzy musieli startować w stronę osiedla zamiasta w stronę siódemki - mają ludzi za nic bo myślą że są najważniejsi bo mają tu super warunki do latania. To lotnisko powinno być TYLKO wojskowe