UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Port morski a wszystko w ruinie, tu niestety ogromna zasługa władz miasta, która w żadnym roku nie przeznaczyła ani złotòwki w budžecie na port -, Tolkmicko, Frombork przeznaczyło na modernizację swoich portów miliony, a my.. o ironio - pomniczek dewastatorów I lkwidatoròw- co on ma symbolizować panie kontynuatorze polityki poprzednika ???

No co?.