UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Większym problemem niż korki na Bema są korki przed mostami Unii i Wyszyńskiego. Zamiast wyrzucać pieniądze na Wschodnią, która niewiele zmieni, poza przeniesieniem korków na Kościuszki i Królewiecką, należy zbudować kolejny most na rzece Elbląg.