UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zanim przeczytałem tą książkę byłem nastawiony dość sceptycznie. Kolejny w dodatku nieznany człowiek pisze o Elblągu i jego powojennych dziejach. Po lekturze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Solidna publikacja i jak na tak sporą objętość czyta się naprawdę dobrze. Byłem na pierwszym spotkaniu w ratuszu, teraz mnie nie będzie. Ale warto przeczytać książkę Wełniaka.