UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a co oni moga sobie przejmować pałacyk. to własnoscc janskiego i wara od tego. chciałoby sie niektórym ja kw prl przejąc to i urzędowac za komusze srebrniki ot co! Pałacyk wyremontował jański, jak was stac to kupcie i bawcie się za swoja kase a pewnie bedziecie pisać po jałmurznę do miasta po dotacje czy budżetu obywalteskie a czy ja chce aby tam było to co oni chca? to tez z moich podaktów. kultura w elblagu ma siędobrze bez jakichś tam listów od kogoś tam, XXI wiek. komuna nie ma monopolu i dobrze! Płacić i używać nie ma nic za darmo!