UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy Prezes ETK, Pani Wójcinowicz otrzymała odpowiedż od Prezydenta Elblaga na swój ubiegłoroczny List Otwarty odnośnie placówek kultury, w naszym mieście, a szczególnie przejęcia tzw. Pałacyku na ulicy Stoczniowej od uczelni katolickiej Jański. Obiekt od kilku lat stoi pusty, a uczelnia w Elblągu nie prowadzi już zajęć.