UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może nie wszyscy Polacy wiedzą, a na pewno żaden pisowiec o tym nie słyszał ale pis chciał stworzyć w Polsce chiński system inwigilacji. Nie tylko PEGASSUS ale sieć permanentnej inwigilacji. Nawet delegacja była w Chinach na rozmowach. Nie dość że mamy państwo wyznaniowe to jeszcze mogliśmy być podglądani i oceniani wszędzie

Pisowskie wzorce z Chin