UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pojemników na zużyte ubrania też jeszcze nie ma! Miał być m. in. na rynku miejskim. Dzisiaj chciałem skorzystać i d... , nie ma. Co zrobić? Wozić w aucie do ich pojawienia się to.... Prośba to redaktorów, jeżeli coś piszecie to najpierw należy sprawdzić czy nie wprowadzacie ludzi w błąd!
Piotr32