UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nie lepiej w ramach CSR sfinansować betonowy pas na lotnisku w Elblągu? OPGIEK wrzuci to sobie w koszt, zyska Elbląg i aeroklub i firma, chyba że elbląski aeroklub już na walizkach - bo tereny dobre pod inwestycje więc nie warto topić kasy