UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ogromny teren elbląskiego "lotniska" od lat jest utrzymywany dla satysfakcji kilku bogatych staruszków bawiących się w awiatorów. Miasto, gdyby nie było kolesiowską organizacją, dawno by już z tej łąki wyciągnęło jakieś pieniądze.

Dede