UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo dobra inicjatywa oraz rozrywka dla wszystkich mieszkańców. Rok temu za co łaska do puszki można było zjeść zupę grochówkę, ciasta, torty i serniki. Kiełbasa na ognisku oraz dobre humory. To wspaniała i bardzo ważna impreza. Każdy może w tym brać udział i uczestniczyć wraz ze wsparciem.