35
05.03.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kolejna szopka pisowska? Same tam, ,tuzy, ,....
(2025.03.06)

info

0  
  1
Tak w Przezmarku - będzie SimCity :)
(2025.03.06)

info

0  
  0
Epoka PGR już się chyba słusznie skończyła? Czyżby nowe idzie a stare jedzie?
BIMBH (2025.03.06)

info

0  
  0
Potem sprowadza imigrantow i zatrudnia ich na plantacji bawełny lub w polu ryżu na żuławach
(2025.03.09)

info

1  
  1
@wieśniak - Wieśniak za PIS raczej przywracano połączenia komunikacyjne, coś oszukujesz. Wybór lokalizacji ciekawy.
bra (2025.03.10)