A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kolejna szopka pisowska? Same tam, ,tuzy, ,....
Tak w Przezmarku - będzie SimCity :)
Epoka PGR już się chyba słusznie skończyła? Czyżby nowe idzie a stare jedzie?
Potem sprowadza imigrantow i zatrudnia ich na plantacji bawełny lub w polu ryżu na żuławach
@wieśniak - Wieśniak za PIS raczej przywracano połączenia komunikacyjne, coś oszukujesz. Wybór lokalizacji ciekawy.