UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@elblążanin48 - Dawny kościół pw Bożego Ciała został odbudowany na dom kultury, kościół pw św. Ducha - na bibliotekę, a kościół pw NMP - na galerię sztuki. A co by się z tymi obiektami stało gdyby wstrętny PRL ich nie odbudował? Czy dziś wyglądałyby tak okazale jak wyglądają? Wątpię