UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Masz rację państwo pomagało ale przekształcić w knajpy, dobrym przykładem jest kościół Bożego Ciała, odbudowali? tak ale na knajpę (Pegaz), no i krokwie betonowe. Pozostałe zlikwidowali i cegłę wywieźli na odbudowę Warszawy. Cegłe wywozili z placu koło obecnego Urzędu Miasta, była tam bocznica.
elblążanin48