UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Znawca - Jaka kadrę ? To zaciąg last minute i na czas do końca sezonu. Potem kto żyw urwie się od spadkowicza bo taka jest kolej rzeczy. Tu bez pieniędzy nic nie bedzie. Miasto też musi zrozumiec, że to ono jest odpowiedzialne za budowe obiektu. Nie sezonowy sponsor czy zrzutka miejscowych. Na tuskowych nie ma co liczyć, ogólnie to nie politycy podniosą piłkę w Egu z kolan. I skończyć to pieprzenie o tym, że najpierw wyniki a poyem obiekt. Tu nikt poważny w drużynę grająca na klepisku nie zainwestuje.