UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Blokowali w Brukseli budowę portu i fundusze a teraz chcą pieniędzy które zablokowali. Pieniądze niech dają ci co mają udziały w porcie skarb Państwa ma 24% udziałów a ma dać 100% na dokończenie prac a prywata będzie czerpać zyski nie dając grosza
spoko