UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Za kilka lat okaże się że budynek przeniesiony na wyspę spichrzów z 12 lutego znowu trzeba będzie przenosić aby kontynuować jednolitą zabudowę nad rzeką. Kto podjął decyzję o tej lokalizacji tego zabytku ?

Make Elbląg great