UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Muzeum zdecydowanie TAK, pod warunkiem sensownej jego organizacji. W mieście z tak dużymi tradycjami przemysłowymi to powoli zakrawa na skandal, że czegoś takiego tu nie ma - w większości większych "przemysłowych" miast jest od dawna (np. super w Szczecinie, nawet "elbląski" tramwaj-symulator tam stoi) - wszystko git, pod warunkiem, że będzie to na jasnych prostych zasadach, na co można zagospodarować jakiś fajny nieużytek we w miarę dobrej lokalizacji.