12
23.01.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

@Max Golonko - Ja bym dał i 10 milionów jak wiemy na Titanicu orkiestra grała do końca... Niech gra.
(2025.01.23)
Fajnie! Mam nadzieję, że współpraca z elbląskimi artystami będzie owocna w same najlepsze dźwięki :-)
(2025.01.23)

info

3  
  1