A moim zdaniem... (od najstarszych)
@Max Golonko - Ja bym dał i 10 milionów jak wiemy na Titanicu orkiestra grała do końca... Niech gra.
Fajnie! Mam nadzieję, że współpraca z elbląskimi artystami będzie owocna w same najlepsze dźwięki :-)