UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@bra - Piszesz dokładnie tak samo jak pijany kierowca któremu policja zatrzymała prawo jazdy. Zasady są po to aby je przestrzegać. Pisowcy chcieli stworzyć system prawny wzorowany na Rosji a na to zgody Unii nie było. Skoro zdecydowaliśmy się wstąpić do wspólnoty to musimy przestrzegać wspólnych wartości. A pis wjechał na autostradę pod prąd i jeszcze trąbił na wszystkich że źle jadą. W swojej zagrodzie mogli przekonać swoje owce że to Unia blokuje środki a nawet nie złożyli wniosku bo wiedzieli że prawda jest inna.