UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeszcze nie spotkalem sie z sytuacja zeby szulerzy obnizali ceny dla odbiorcow w zwiazku z oszczednosciami. Poza tym oplata za cieplo jest 1/3 ceny widniejacej na rachunkach.2/3,to sztucznie pompowane koszty od niczego. A co najistotniejsze, to na pokrycie kosztow tej inwestycji beda sie skladac wszyscy odbiorcy, dlatego nalezalo by sie przygotowac raczej na podwyzke.

Ta