UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie zgadzam się na remont baraków z publicznych środków (bez różnicy czy własnych czy zewnętrznych). Zadłużenie, regularne dewastowanie, a wy im jeszcze remonty chcecie robić?!?!?! Ile jest budynków komunalnych, w których lokatorzy dbają i opłacają mieszkania. a klatki schodowe czy elewacja aż się proszą o remont. Nie wspomnę o większości innych mieszkańców, którzy żeby mieć mieszkanie musieli wziąć kredyt i chcieliby np. ładny plac zabaw na miejskim terenie ? Nie godzę się na inwestowanie w patologie ze strata dla normalnych elblążan!!!

Izi258943