A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zamiast tych durnych pomysłów nazywanych Budżetem Obywatelskim lepiej w to miejsce remontować i ocieplać szkoły i przedszkola.
@Elbląski Książę - Jaki "książę" takie fantasmagorie.
@Elbląski Książę - Masz taką wiedzę, twarde dowody i produkujesz się tutaj? Może do prokuratury z tym? Ale twój nick wiele mówi o tobie. Osobiście znam Napoleona, on tak się wszystkim przedstawia.
termomodernizacja w sam raz na otwarcie centrum integracji imigrantów w tym budynku
@Noszowy w Kaliningradzie - Ech, ty tłuku. Co ty wiesz chodzący kompleksie
@Elbląski Książę - Ale ty nie pisz tutaj. To są przestępstwa, idź tam gdzie ich miejsce
@Elbląski Książę - Mykaj na kasę w Biedrze i tak będzie super. Pogadasz z paletami...
Zawada. SP 9 NIC nie realizowane. SP 18 wszystko, termo i dodatkowy węzeł cieołowniczy do niedawno zakrytej hali sportowej. PRZYPADEK ??
Szanowna Redakcjo, prosimy o wyjaśnienie sytuacji dlaczego przedszkole do którego chodzi dziecko wiceprezydenta zostało zakwalifikowane do termoizolacji? warto by było się przyjżeć tej sprawie
Wpuście powietrze do tych obiektów budowlanych montując nawiewniki w oknach PCV. Zadbajcie o wyloty kominów ceramicznych, nie montujcie wentylatorów, turbowentów na dachach, to tylko koszty, wentylacja grawitacyjna będzie poprawnie działać.