A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co mnie obchodzi ile będzie w kasie Tolkmicka ?? Żeby komuś żyło się lepiej to ja mam mieć gorzej ??
Jestem po tym zebraniu (16 grudnia) które trwało ponad 2 godziny. Tak na szybko... Nie będzie tam wstępu dla ludności - zero rekreacji itp W planach są 144 hektary za 7 miliardów. Po wybudowaniu powstanie 70 miejsc pracy dla miejscowej ludności... przy wywozie g*** chyba... typowy przewał... kupić tanio ziemię i sprzedać dla Orlenu x4