UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak w naszej 130 tysiecznej wsi, gdzie jest nalepiej w Polsce rozwiniety przemysl ciezki i zwiazane z tym najnowsze technologie, gdzie swoja siedzibe umiejscowily takie swiatowe koncerny jak Alstom, Simens, ABB, gdzie produkuja najlepsze Piwo w Polsce, a moze i na swiecie, gdzie az huczy od nowych inwestycji, tych w sorawie rozrywki tez (halawidowiskowo sportowo, nowe lodowisko, multikono aqua park), gdzie przyjezdzaja strong men'i, lady pank i lzy, w koncu gdzie robudowywany jest port i otwierane jedne z pierwszych linii promowych podukszkowcow, wreszcie gdzie jest jedyny w Europie i drugi na swiecie kanal elblaski i najwiekszy w Europie basen kryty oraz najwieksze wykopalisko archeologiczne..... Ty mowisz ze w naszym pieknym miescie nic nie ma? Albos niewidomy i gluchy albos z marsa!