UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zdecydowanie powinno byc wiecej miejsc do ktorych mozna isc ze znajomymi. Nie chodzi juz o puby ktorych jest bardzo duzo ... Mlodzi ludzie (min.16-18) nie maja sie gdzie podziac. Siedza pod blokami, albo z nudy zabawiaja sie w "rozroby". Powinno byc wiecej rekreacji w tym naszy miasteczku. W wakacje np. Odnowiony (czysta woda, podloga wylozona czyms odpowiednim - nie glonami jak jest zawsze) basen odkryty .. nawet jesli byl by platny i tak wiele osob chodzilo by chetnie. a w zime lodowisko, kore niewiadomo kiedy zostanie otwarte:( Poza tym przydalo by sie cos jeszcze... nieprawdaz?:>
...