UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może Pan Juliusz Marek skończył jakieś studia? Nie odpowiada On na dzień dobry ludziom, którzy Go znają. Jest arogancki, bardzo wysoko nosi ego, a dyplomu z ukończenia studiów wyższych, jak nie było, tak nie ma. Żadna wojna w nauce Mu nie przeszkodziła. W swoich wykładach wykorzystuje wieloletnią pracę Pana Stefana Muli. Nieraz plecie głupstwa, gdy Jego wykład jest o przemyśle w Elblągu. Z zagadnień technicznych jest bardzo słaby.

B