UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest taki celowy zabieg "marketingowy" żeby przyciągnąć uwagę widzów, czy czytelników. Zadaje się pytanie, niekoniecznie prawdziwe, niekoniecznie zgodne z rzeczywistością. Kto dziś pamięta jakim Elblag był miastem w latach 60? Aczkolwiek wg mnie powinno się opierać na faktach, a nie na chęci skupienia uwagi, w szczególności jeśli dotyczy Elbląga.