UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeśli tu tu nie widzisz oczywistej tezy, że niewielki powiatowy Elblag położony pomiędzy Olsztynem, Gdańskiem miał mimo tego fajne kulturalne imprezy to chyba jestes autorem tego art, że tak zaciekłe bronisz tego wprowadzającego w błąd twierdzenia. Nie, Elblag wtedy nie był mniejszy od Olsztyna. Był prężnie rozwijajachm się miastem przemyslowym, do którego przybyło wielu uzdolnionych ludzi z całej Polski. Tak więc na samym początku autorze artykułu została źle postawiona teza. Elblag jako prężnie rozwijajac się 90tys. miasto, spore jak na tamte realia miał właśnie szansę i to nie był jakiś przypdek, ani nic dziwnego, ze wytworzylo sie tu bogate i kulturalne zycie.