UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cały czas udowadniasz znaną prawdę, że Elbląg miał więcej mieszkańców od Olsztyna. Jakie to ma znaczenie? Jak to odnosi się do artykułu? No tak, użycie określenia "stolyca" wiele wyjaśnia i mówi o twoim geniuszu.