UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Jak to się stało, że w niedużym powiatowym mieście, gdzieś pomiędzy Gdańskiem i Olsztynem, z górą 60 lat temu jedna po drugiej rodziły się inicjatywy i wydarzenia kulturalne godne stolicy?" Nie wiem czy piszacy ten art. zdawal sobie w sprawe, iz w laltach 60tych liczba mieszkancow Elblaga i Olsztyna byla co najmniej porownywalna, a niektore zrodla podaja, ze nawet wieksza. Takze ta teza nie jest prawdziwa.

Realista1