Odwiedź Elbląskie Targi Pracy i Edukacji

12
16.10.2024
Odwiedź Elbląskie Targi Pracy i Edukacji
fot. arch. organizatorów
22 października w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135 odbędą się Elbląskie Targi Pracy i Edukacji. Odwiedzać je można od godz. 9 do godz. 14.

Podczas targów elbląskie szkoły ponadpodstawowe i uczelnie prezentować będą realizowane kierunki kształcenia i zawody, upowszechniać informacje o zasadach rekrutacji, informować o ofercie dodatkowych zajęć, dających obecnym i potencjalnym odbiorcom możliwości rozwijania indywidualnych zainteresowań i uzdolnień. Dyżurujący doradcy zawodowi i pracownicy poradni psychologiczno-pedagogicznych będą udzielać porad i informacji edukacyjno-zawodowych. Oferta wystawców będzie skierowana do osób bezrobotnych i poszukujących pracy, a także pracodawców zainteresowanych szkoleniem swojej kadry i zatrudnieniem nowych pracowników. Do uczestnictwa w Elbląskich Targach Pracy i Edukacji zapraszamy uczniów klas ósmych, ich rodziców i nauczycieli, pracodawców, osoby planujące edukację w ramach szkolnictwa wyższego, poszukujące zatrudnienia i wsparcia w podejmowaniu aktywności na rynku pracy.

Organizatorami wydarzenia są prezydent Elbląga i Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu.

Informacja UM w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Targi pracy w godzinach pracy, LOL
(2024.10.15)
Dla dzieci, nauczycieli, pracodawców czytaj że zrozumieniem.
(2024.10.19)
A także poszukujących pracy, też czytaj ze zrozumieniem. Poszukujący może aktualnie pracować i chcieć zmienić pracę.
(2024.10.20)
Dla pracowników fizycznych nie mają nic do zaoferowania za godziwe zarobki...
bolt (2024.10.20)
Targi niewolników za grosze !
(2024.10.21)

info

7  
  0
Targi pracy na umowę zlecenie z orzeczeniem o niepełnosprawności takie czasy
(2024.10.21)
Na 1/8 etatu xd
Kqrkekek (2024.10.21)
Takie czasy ??? Może jakiś wpływ na to miało ostatnie 8 lat rządów populistów a nie wina czasów ani Tuska
Spadek po pis (2024.10.22)
@bolt - Maluch jest wart mniej niż polonez. Może wina jest w pracowniku ze jest maluchem
Tyle jesteś wart (2024.10.22)
@bolt - to będzie tam stoisko Policji -zapraszamy będziesz miał pracę fizyczną, za uczciwe wynagrodzenie na poziomie 7.000zł.
Real (2024.10.22)