A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dawno temu w Elbingu.
Nie z... aj się.
@Sroka - Nie wytłumaczysz że w Elbingu honorowym obywatelem był Adolf Hitler.
Hitlerowskie Niemcy w 1901,no na jakims gruncie ten ich faszyzm nazizm wyrósł, na kolonizacji i wyzyskiwaniu podbitych krajow, na uznaniu sie lepszymi, i te artukuly to potwierdzaja, wielbia nie Elbing tylko niemcow jacy to byli rozwinieci i wogole naj
To prawda ale nie wytłumaczysz że Elbląg to nie Elbing.