15
12.10.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dawno temu w Elbingu.
ulka (2024.10.13)

info

2  
  1
Nie z... aj się.
Sroka (2024.10.13)
@Sroka - Nie wytłumaczysz że w Elbingu honorowym obywatelem był Adolf Hitler.
(2024.10.13)
Hitlerowskie Niemcy w 1901,no na jakims gruncie ten ich faszyzm nazizm wyrósł, na kolonizacji i wyzyskiwaniu podbitych krajow, na uznaniu sie lepszymi, i te artukuly to potwierdzaja, wielbia nie Elbing tylko niemcow jacy to byli rozwinieci i wogole naj
(2024.10.14)
To prawda ale nie wytłumaczysz że Elbląg to nie Elbing.
(2024.10.14)