UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niech każdy przyjdzie na Plac pieszo i wrzuci do puszki tyle, ile by wydał na bilet tramwaju / autobusu. Tylko 4 zł od osoby, a jak wiele zmieni. Ja nawet zejdę pieszo po schodach z 6.piętra i rezygnację z windy policzę dodatkowo w ten sposób :-)
Dla SCHRONISKA