UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech każdy przyjdzie na Plac pieszo i wrzuci do puszki tyle, ile by wydał na bilet tramwaju / autobusu. Tylko 4 zł od osoby, a jak wiele zmieni. Ja nawet zejdę pieszo po schodach z 6.piętra i rezygnację z windy policzę dodatkowo w ten sposób :-)

Dla SCHRONISKA