UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po dwóch latach trzymania w klatce starych chorych psów i kotów powinno się je usypiać, a nie trzymać latami żeby zwierzak się męczył zamknięty w takim ścisku smrodzie i brudzie. Smród w schronisku jest tak obrzydliwy, że ciężko oddychać przy tych kojcach.
Słodkii