UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak to mówił "Ja wam wójta nie wybierałem", macie dokładnie to za czym głosowaliście ! Na obecnych terenach popowodziowych też wyraźnie się opowiedzieli za politykami którzy byli przeciwni regulacji rzek i budowy zbiorników retencyjnych-przeciwpowodziowych. Jesteście dorośli a dorosłość polega na ponoszeniu konsekwencji swoich decyzji !