UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wystarczy przypomnieć żę Pan Michał Missan wiele lat mieszkał na Zawadzie i dostał w tym rejonie wyborczym czerwoną kartkę od wyborców. Z tego co wiem tu wygrał Pan Śliwka. Andrzej Śliwka wygrał w sześciu komisjach: SP nr 9 przy ul. Wybickiego, Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług przy ul. Obrońców Pokoju, III LO przy ul. Browarnej, DPS-ie „Niezapominajka” (przy ul. Toruńskiej), ANS-ie przy ul. Czerniakowskiej, SP nr 14 przy ul. Mielczarskiego.