UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Stypendium jednorazowe - stypendium ładnie brzmi ale drugi człon tego rzeczownika juž brzmi śmiesznie - jednorazowe- to przez 4-5 lat nauki, wychodzi niecałe 20 zł / m-c:- przestańcie rozśmieszać z tą pomocą, a może by tak zrobić wynagrodzenie pana prezydenta - jdnorazowe?, Zróbcie poważny I realny program pomocowy -, i jak nie wiecie jak, .. to popatrzcie jak to działa w innych krajach- tam student nie może sobie wyjechać do innego kraju, bo jest właśnie związany ze stypendium. , ktore musi odpracować I to państwo czyli resort zdrowia przez pierwsze lata jego kariery ma nad nim władze I kieruje go do tych placówek gdzie jest potrzebny, a nie pan doktor z Polski wykształcił sie czesto za nasze pieniądze I śmiga po całym świecie gdzie chce - to wolność absolutna, ktora w realnym świecie nie istnieje a jej relikty do dziš przetrwały w Polskim Szkolnictwie. - hallo pobudka popatrzcie I przyjrzyjcie się decydenci- takie to proste a patrzenie nie boli- jedynie trzeba rozumieć na co się patrzy

Apacze