UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale wymyślili. Zawsze jakaś placówka będzie miała najniższą liczbę czytelników. To która następna ? A co z kosztami utrzymania urzędów rozsianych po całym mieście ? Ogrzewanie za drogie, a od kiedy ? Normalnie odcięli osoby starsze od możliwości korzystania z biblioteki i tyle.