UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale wymyślili. Zawsze jakaś placówka będzie miała najniższą liczbę czytelników. To która następna ? A co z kosztami utrzymania urzędów rozsianych po całym mieście ? Ogrzewanie za drogie, a od kiedy ? Normalnie odcięli osoby starsze od możliwości korzystania z biblioteki i tyle.