16
30.08.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Starosta Romanowski zawsze wspierał i doceniał ludzi kultury
(2024.08.31)

info

1  
  2
@RomanR - Są gminy i to wystarczy!!!!!
(2024.08.31)
Jest Gienia - / Dżeny / moja wielbicielka.. @ Ulubieniec S.
(2024.09.01)

info

1  
  0
Zapewniam Was młodzi Rodzice, że kiedy nie było 500 i 800+ też dzieci się rodziły i też chodziliśmy do pracy, nie było taniej w rachunkach niż dzisiaj ! Człowiek do wszystkiego się przyzwyczaja i zaczyna wymagać bo uwierzył że mu się po prostu należy, podobnie jak Ukraina już nie prosi lecz wymaga pomocy a czy inni mogą tak bez końca dawać pomoc ? Dzieci wychowujemy czasem całe życie a obowiązek do pełnoletności, to nie znaczy że ta kasa będzie zawsze !!! Ile tej kasy idzie na e- papierosy dla nastolatków, na kolejne smartfony a czy na to państwo przeznacza pieniądze ? Czy nie czas odkładać już dziś na studia, naukę języków obcych by zapewnić dzieciom wykształcenie ? Potem może być tylko jeszcze ciężej a dobro nigdy nie wraca jak nie będzie rozsądnie zaplanowane.
(2024.09.01)

info

0  
  0
Zapewniam Was młodzi Rodzice, że kiedy nie było 500 i 800+ też dzieci się rodziły i też chodziliśmy do pracy, nie było taniej w rachunkach niż dzisiaj ! Człowiek do wszystkiego się przyzwyczaja i zaczyna wymagać bo uwierzył że mu się po prostu należy, podobnie jak Ukraina już nie prosi lecz wymaga pomocy a czy inni mogą tak bez końca dawać pomoc ? Dzieci wychowujemy czasem całe życie a obowiązek do pełnoletności, to nie znaczy że ta kasa będzie zawsze !!! Ile tej kasy idzie na e- papierosy dla nastolatków, na kolejne smartfony a czy na to państwo przeznacza pieniądze ???
(2024.09.02)

info

0  
  0
@basia@ - Dziękuję bardzo
(2024.10.12)