A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Starosta Romanowski zawsze wspierał i doceniał ludzi kultury
@RomanR - Są gminy i to wystarczy!!!!!
Jest Gienia - / Dżeny / moja wielbicielka..
@ Ulubieniec S.
Zapewniam Was młodzi Rodzice, że kiedy nie było 500 i 800+ też dzieci się rodziły i też chodziliśmy do pracy, nie było taniej w rachunkach niż dzisiaj ! Człowiek do wszystkiego się przyzwyczaja i zaczyna wymagać bo uwierzył że mu się po prostu należy, podobnie jak Ukraina już nie prosi lecz wymaga pomocy a czy inni mogą tak bez końca dawać pomoc ? Dzieci wychowujemy czasem całe życie a obowiązek do pełnoletności, to nie znaczy że ta kasa będzie zawsze !!! Ile tej kasy idzie na e- papierosy dla nastolatków, na kolejne smartfony a czy na to państwo przeznacza pieniądze ? Czy nie czas odkładać już dziś na studia, naukę języków obcych by zapewnić dzieciom wykształcenie ? Potem może być tylko jeszcze ciężej a dobro nigdy nie wraca jak nie będzie rozsądnie zaplanowane.
Zapewniam Was młodzi Rodzice, że kiedy nie było 500 i 800+ też dzieci się rodziły i też chodziliśmy do pracy, nie było taniej w rachunkach niż dzisiaj ! Człowiek do wszystkiego się przyzwyczaja i zaczyna wymagać bo uwierzył że mu się po prostu należy, podobnie jak Ukraina już nie prosi lecz wymaga pomocy a czy inni mogą tak bez końca dawać pomoc ? Dzieci wychowujemy czasem całe życie a obowiązek do pełnoletności, to nie znaczy że ta kasa będzie zawsze !!! Ile tej kasy idzie na e- papierosy dla nastolatków, na kolejne smartfony a czy na to państwo przeznacza pieniądze ???
@basia@ - Dziękuję bardzo