A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To jeszcze nic. W iveco z czasów poprzedniej umowy (10.8LE, takich samych jak teraz) nie było w ogóle miejsc siedzących bez stopnia.
przywrócie jak było i będzie spokój, a o 15 do 15 to ludzie pracuja
Szkoda, że data to 3 września bo chętnie bym poruszyła sprawę transportu tramwajowego w Elblągu. Już 15 lat ten bubel tramwaj, tak hałasuje jak drezyna z Tolkmicka do Świętego kamienia. Tam hałas drużyny nikomu nie przeszkadza w podziwianiu cudownych widoków. Niestety tramwaj - drezyna w Elblągu to bubel na złym podłożu, wywołuje hałas nie do zniesienia. Jazda tramwajem to żadna przyjemność, dodatkowo buja się na wszystkie strony i dlatego moję się jeździć tym tramwajem, ,drezyną". Pomysł zniszczenia pięknego pasma zieleni i kwiatów biegnący przez ul. Plk. Dąbka na wątpliwy transport trwajowy, ,drezyna " to mietrafiony pomysł. Owszem tramwaj - tak - ale zbudowany fachowo jak to jest wzorowo wykonane w STRASBURGU ' - tam jazda tramwajem to przyjemność, jedzie się bezpiecznie i co najważniejsze -CICHO. -