UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Indolencja się to nazywa. Będziemy wracać do klatek, odłowni - działań nieskutecznych. Te Wasze trutko koltety zjedzą bogu ducha winne zwierzęta leśne zapewne. Te psy działają jak wataha wilków, głupie nie są. Szczury tak samo się nauczą jak zwiadowca zje trutkę reszta ją ominie. Myśliwi w tym przypadku byliby najlepszym rozwiązaniem - strzelby i jazda. Za pozwoleniem łaskawym zarządcy terenu.