UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z całym szacunkiem i uznaniem dla dzieła pana Kotańskiego, nazwa "Dąb Tolerancji" kiepsko się zestarzała. Już nawet lewa strona niechętnie używa tego słowa, woli modniejsze słowo "inkluzywność". Mówienie o "tolerancji" to poprzednia mądrość etapu, dziś tak mówią tylko zapóźnieni.