UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@elbląski plebs - Ja oglądam PNŚ. Czekam z niecierpliwiścią na to, czy Elbląg zaprezentuje przed całą Polską swoją główną atrakcję weekendową. Mianowicie ten stale krążący i hałasujący samolot. Pokażcie proszę jak się on wznosi i jaki dźwięk przy tym wytwarza. Właśnie wypowiada się Pan z Bractwa Przyrodniczego, mówi, że w Elblągu budzi nas śpiew ptaków. Mnie dzisiaj obudził warkot samolotu. Mieszkamy w innych miastach? Jeszcze raz. Pochwalcie się przed całą Polską tym samolotem. Przecież mieszkańcy tak go uwielbiają.