UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedy przestanie się mówić o Betonozie Starówki. Kolejny Dyrektor Zieleni Miejskiej jest wrogiem sadzenia drzew w mieście. Kwiatki, małe krzaczki, a przede wszystkim wszechobecne trawniki, bez żadnych nasadzeń, ale drzewa to już passe, bo się kojarzą z niemieckim stylem zagospodarowania przestrzeni miejskiej.